Roboty Jimu
Wspomaganie STEM

JIMU Robot to ....


zestawy klocków zawierających jednostkę główną do sterowania, serwo silniki do poruszania robotem oraz czujniki.
Powyższe elementy pozwalają na tworzenie wielu rodzajów robotów o różnych kształtach, funkcjach i możliwościach przemieszczania się. Procesowi budowy robota towarzyszy animowana instrukcja 3D, która pozwala obejrzeć pracę na każdym etapie z każdej strony (obrót o 360 stopni). Wszystko to możliwe jest z poziomu aplikacji dostępnej na telefon, tablet i komputer. Roboty mogą być programowane na kilka sposobów zależnie od wieku użytkownika.

Korzyści

  • Nauka mechatroniki i mechaniki
  • Programowanie wizualne
  • Gotowe scenariusze lekcji
  • I coś jeszcze... np wsparcie dla rady pedagogicznej

Opis elementów

Zestawy klocków do budowy interaktywnego robota

Roboty JIMU nie są zwykłymi zabawkami. Budując z klocków JIMU możesz powołać do życia wszystkie zwierzaki, maszyny i roboty, które tylko przyjdą Ci do głowy. Wystarczy ogrom Twojej wyobraźni i aplikacja Jimu, a każdy, nawet najdziwniejszy i najbardziej odjechany pomysł po chwili będzie śmigał dookoła Ciebie. Zacznij zabawę ucząc się zarazem programowania i projektowania elektroniki.

Krótki film prezentujący Roboty Jimu w akcji

Galeria zdjęć

Oprogramowanie na platformy mobilne

Wykonuj misje w specjalnej wersji aplikacji na smartfon lub tablet z Androidem lub iOS. Dzięki temu poznasz jeszcze więcej możliwości programowania w języku Scratch. Dodatkowo daje możliwość dostępu do serwisu społecznościowego, gdzie znajdą Państwo setki projektów innych właścicieli JIMU.

Co możemy wykonać...

JIMU może być zarówno zwierzakiem, samochodem jak i wszystkim innym co tylko przyjdzie Państwu do głowy. Wystarczy usiąść z dzieckiem do zestawu, puścić wodze wyobraźni i zacząć zabawę z JIMU.

Co znajdziemy w pudełku

Pudełko zawiera:
* Mikrokomputer
* 5 silników pozwalających robotowi się poruszać
* Czujnik podczerwieni
* Głośnik Bluetooth
* Diody LED
* 371 klocków do budowy robota
* Baterię Li-Ion 1200 mAh
* Ładowarkę sieciową

Niniejszy materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 K.c., a jest wyłącznie zaproszeniem do zawarcia umowy, o jakim mowa w art. 71 K.c.

Sklep internetowy | Kup teraz