Proszę o kontakt i ofertę
specjalną dla edukacji

Tutaj oznacz, co ciebie najbardziej interesuje:

Poproszę o ofertę na pracownię opartą o FREE_Serwer
Poproszę o kontakt w sprawie AbiDuino
Język Python i RaspberryPi (Minecraft)
Interesuje mnie robotyka w edukacji
Potrzebuję wdrożyć WiFi
Chcę zabezpieczyć dostęp do Internetu zgodnie z Ust. o Oświacie
Szukam szkoleń dla nauczycieli
Wysyłając do prośbę zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych:
Lubię działać zgodnie z prawem, więc poniższe informacje są naprawdę szczegółowe.
Administratorem Twoich danych osobowych będę ja, tj. ABIX Beata Pieńkos-Jurkiewicz, ul. Kaden-Bandrowskiego 7 lok. 31, 01-494 Warszawa
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda, którą wyraższ, naciskając przycisk w formularzu powyżej.
Twoje dane zostaną zapisane w pliku zlokalizowanym na dysku serwera hostingowego firmy SmartHost.pl i będą przechowywane na serwerze znajdującym się w Polsce). Dodatkowo Twoje dane zostaną dopisane do bazy aplikacji PipeDrive (https://www.pipedrive.com/pl/privacy).
Twoje dane będą przetwarzane przez czas prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej, chyba że wcześniej wyrasisz chęć ich skasowania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego.
UWAGA!!! Pamiętaj - nie handlujemy danymi, zbieramy je tylko dla naszych potrzeb. Nikomu nie sprzedamy Twojego nr telefonu czy e-maila, czy innych informacji.